Пица Ресторан Кус Кус - Битола
 
      


Во прекрасен амбиент, со врвен персонал, во центарот на Битола  ќе ги задоволи сите Ваши гурмански потреби.  Во пица ресторанот Кус-Кус ќе ги пробате највкусните  пици, топени сирења, различни видови на салати и се разбира најдобрите француски специјалитети,  припремени од француски готвач.

Информации и резервации на:
тел. 389 47 222 603
ул. Кирил и Методија 2-а, Битола

www.kuskus.mk