Мотел ресторан Монтенегро Ривијера
 
 
 

Мотел ресторан Монтенегро Ривијера се наоѓа на исклучувањето од автопатот Скопје-Велес.
Монтенегро Ривијера е високо стилски мотел кој располага со 11 соби,сите климатизирани и опремени со ТВ ,сателитска, сопствена бања, мини бар и WiFi internet.
Мотелот располага и со конференциска сала со капацитет од 40 гости за секаков вид на семинари и состаноци.

Скопски пат б.б  - 1400 Велес

рецепција: 389 43 212 223
                      389 43 212 666
           факс: 389 43 212 224 
           моб:  389 70 216 789 
Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите