Хотел Наис


Хотел Наис се наоѓа на падините на планината Водно, на само три километри од центарот на Скопје. Располага со 15 современео уредени соби од кој повеќето се со поглед на градот. Секоја соба е опремена со ТВ, телефон, WI-FI, клима уред, мини бар.Хотелот нуди и сала за секаков вид на свечености, конференции и семинари со капацитет до 300гости.

Хотел Наис
ул.Сава Ковачевич б.б
1000 Скопје
тел.2777-030, 2700-064
Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите