Комплекс Апартмани Дан-Дар 

    Комплексот Апартмани Дан-Дар

  Се состои од две вили, отворен базен за деца и возрасни, приватен паркинг, Ресторан со Македонска национална кујна, Бежичен Интернет, Клима и ТВ
 
 

ул. Маршал Тито бб, Нов Дојран

Тел: 034 227 339

Моб: 075 222 932

www.apartmanidan-dar.com.m
Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите