Хотел ЕвросетТука во нашиот хотел, знаеме дека пријатниот  престој е највредното нешто што  на нашите гости треба да го  добиат. Од таа причина ние сме сигурни дека тие ќе имаат мирни ноќи во комфорни соби со приватни бањи, греење , климатизација и безжична интернет конекција. Собите се инспирирани од најновите архитектонски трендови.

  Собите со следниве цени:

  Еднокреветна соба 35 €
  Двокреветна соба 55 € .

     Галерија


Evroset Evroset Evroset Evroset Evroset Evroset Evroset Evroset

 Адреса

  Скупи бб
  1000 Скопје
  Македонија
 За сите дополнителни информации секогаш можете да не контактирате на:
Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите
+389 (0)2 3095 385
+389 (0)70 843 054 +389 (0) 70 843 054