Апартмани Матјан-Охрид
 Апартманите Матјан (4 ѕвезди) се лоцирани во строгиот центар на градот, на брегот на Охридското Езеро.
Секој апартман располага со
две соби,купатило со туш кабина, мини фрижидер, ТВ со кабловска, клима уред, безжичен интернет,централно греење,кујна (апартман 1) и тераса со поглед кон езерото.
Исто така нудиме соби од I категорија, сите со ТВ со кабловска, мини бар, клима уред, безжичен интернет сигнал,
централно греење и купатило со туш.

Адреса:
Кузман Јосифовски Питу, бр.2 - Охрид
Тел. +389 46 264 340 и
       +389 70 249 908

е-маил: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

www.matjanapartments.com.mk