Национален ресторан Твинс-Битола


Ресторан Твинс - Гостилница Кај Попо се наоѓа во строгиот центар на градот во близина нај саат кулата,  Ресторанот располага со прекрасна летна бавча и е со капацитет од 200 гости.Во ресторанот се служат разни топли и ладни предјадења, јадења и  национални специјалитети. Потполното задоволство не може да биде комплетно ако не е надополнето со квалитетен избор на домашни вина од селектирани винарски визби.
Повелете пробајте ја добрата храна и уживајте во прекрасниот амбиент.

Контакт телефон 047/232-044 ; 071/810-308
facebook Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

ул.Маршал Тито бр.18