Ресторан Конак - Струга

Ресторанот Конак е лоциран на само 500 метри од центарот на Струга, на патот за село Радожда.Прекрасниот рустичен амбиент и старите домашни специјалитети ќе ги задоволат Вашите очекувања на задоволство
и префинет вкус. Во ресторанот има и базен со свежа риба која во истиот момент љубезните домаќини ќе Ви ја подготват
и сервираат по Ваш вкус.
Ресторанот располага со летна тераса со капацитет од 350 гости и затворен дел со 200 седишта. Околу ресторанот
на располагање Ви е и прекрасниот двор кој во летните денови Ви пружа одличен амбиент за одмор и релаксација.
На Вас останува само да не посетите!

Ресторан Конак
ул. В. Малевски б.б. - Струга

Информации и резервации на
тел: 389 46 782 291
факс. 389 46 788 200
моб. 389 70 702 513
e-mail: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите