Хотел Емка - ТетовоЛоциран во непосредна близина на Штуловиот универзитет во Тетово, хотелот Емка Ви нуди пријатен и мирен престој пропратен со врвните услуги кои ги нуди на своите гости. Хотелот располага со 40 удобни соби, апартмани и студиа кои
се опремени со модерен ентериер, целосно опремени за да ги задоволи потребите на денешниот модерен патник.
Хотелот Емка располага и со сала за состаноци, ресторан, сопствен паркинг, сауна и фитнес центар.

ул. Илинденска б.б. - Тетово
Тел. 389 44 335 704
         389 44 331 145
Факс: 389 44 332 136
e-mail: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

www.emka.com.mk